Ebook – „Przejrzyj Na Oczy”

Książka dr Agaty Plech „Przejrzyj Na Oczy” dostępna jest obecnie jako ebook w dwóch formatach. Można ją pobrać, klikając w wybrany link:

Prosimy nie wykorzystywać ebooka w celach komercyjnych, nie sprzedawać i nie udostępniać odpłatnie. Dziękujemy za uszanowanie tej zasady. Miłej, przyjemnej i pożytecznej lektury 🙂

> Ebook – wkrótce pojawi się także w wersji mobi.

Informacje o dostępnych formatach ebooka:

PDF – idealny format dla osób, które do czytania eBooków wykorzystują komputer bądź laptopa. PDF zapewnia doskonały skład tekstu i sztywny podział na strony. Zaletą formatu PDF jest wygląd strony, który w stu procentach odpowiada papierowemu odpowiednikowi. Pliki w formacie PDF mogą być odczytywane praktycznie na każdej platformie sprzętowej (komputery, laptopy, tablety, smartfony, e-czytniki).

ePub – nowoczesny format eBooków, który stał się standardem publikacji elektronicznych książek. Największą zaletą formatu jest płynne dopasowywanie publikacji do urządzenia, na którym jest ona przeglądana. W praktyce oznacza to, że eBook będzie dobrze wyglądał na każdej platformie sprzętowej. Swoje zalety ePub ujawnia zwłaszcza wtedy, gdy czytamy eBooki na e-czytnikach, smartfonach lub urządzeniach o małych ekranach.

mobi – format publikacji elektronicznych wykorzystywany przez czytnik Kindle firmy Amazon oraz wiele innych urządzeń i programów dostępnych na naszym rynku. Największą zaletą formatu jest płynne dopasowywanie publikacji do urządzenia, na którym jest ona przeglądana. W praktyce oznacza to, że eBook będzie dobrze wyglądał na każdej platformie sprzętowej.
Udostępnij swoim znajomym :)